Затверджено бренд України, який можуть використовувати вітчизняні виробники

30.07.2018 07 2018

У рамках реалізації Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі уряд затвердив форму знака (бренда) України. Це дозволить більш ефективно просувати Україну у світі, сприятиме інтеграції до світового інформаційного простору та підвищить рівень загальної обізнаності міжнародної спільноти про Україну та її окремі регіони.

Міністерство інформаційної політики має здійснити державну реєстрацію бренда, розробити та затвердити на його основі технічний стандарт (брендбук) для подальшого використання при внутрішній і зовнішній комунікації зі сторони міністерств, центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування.

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 травня 2018 р. №416

Київ

Деякі питання форми знака (бренда) України

З метою популяризації України у світі, сприяння інтеграції до світового інформаційного простору, підвищення рівня загальної обізнаності міжнародної спільноти про Україну та її окремі регіони Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити форму знака (бренда) України, що додається.
  2. Міністерству інформаційної політики:
  • здійснити державну реєстрацію знака (бренда) України в установленому порядку;
  • розробити та затвердити технічний стандарт (брендбук) на основі затвердженої цією постановою форми знака (бренда) України.
  1. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади використовувати затверджену цією постановою форму знака (бренда) України відповідно до технічного стандарту (брендбуку).

Рекомендувати іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності використовувати затверджену цією постановою форму знака (бренда) України відповідно до технічного стандарту (брендбуку).

Прем’єр-міністр України В. Гройсман

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 10 травня 2018 р. №416

ФОРМА

знака (бренда) України