Зростання попиту на свинину під час пандемії активізувало інвестування в галузь

27.03.2020

2 мільйони євро інвестує румунська компанія Peris для збільшення виробничих потужностей на. Це один з найвідоміших заводів з переробки свинини в Румунії. Розвитку бізнесу сприяло підвищення попиту на м’ясо під час карантину.

“Завдяки новим ринковим умовам, ми були змушені прийняти швидке рішення щодо задоволення попиту на ринку свіжої свинини. З 1 травня ми вдвічі збільшимо потужності для виробництва продукції з доданою вартістю”, – заявив Богдан Грама, генеральний директор компанії.

Згідно з його заявою, більша частина коштів буде використана для автоматизації виробничих ліній з метою запровадження безконтактної системи, що дозволить максимально зменшити контакт персоналу з м’ясом та дозволить збільшити рівень безпеки та якості продукції. Таке нововведення також спровоковане ситуацією з поширенням COVID-19 і новими правилами безпеки. “Завдяки розширенню ми готові утримувати обсяги виробництва на високому рівні, навіть якщо криза триватиме довше, ніж прогнозується”, – зазначає пан Грама. Завод Peris є другою за величиною бойню в Румунії. Компанія працює з 46 свинофермами та отримала сертифікацію IFS.