З 2019 року в Києві вже не буде соціального хліба

31.10.2018

Кіоски з соціальним хлібом в Києві працюватимуть до кінця 2018 року, так як закінчується інвестиційний договір між містом і ПрАТ «Київхліб». В якості альтернативи столична влада обіцяє киянам оформити дисконтні картки, які будуть давати знижку на покупку хліба в розмірі 20%. Про це KV стало відомо з повідомлення депутата Київради Тетяни Меліхової, опублікованого на сайті https://agronews.ua.

У відповідь на запит Меліхової в Київській міськдержадміністрації їй повідомили, що інвестиційний договір з ПрАТ «Київхліб» про реалізацію хлібобулочних виробів за нижчими цінами був укладений лише на 3 роки.

Меліхова зазначила, що кіоски почали працювати не одночасно, тому термін закінчення договору на продаж соціального хліба у всіх кіосків закінчується в різний час.

«На даний момент у Києві є всього 20 кіосків, де все ще можна придбати хліб за нижчими цінами. Але і вони будуть продавати його лише до кінця 2018 року», — повідомила депутат.

При цьому, за інформацією Меліхової, в КМДА повідомили, що покупцям пропонують оформити дисконтні картки, які будуть давати знижку на покупку хліба в розмірі 20%.