ЄС цікавлять нішеві продукти тваринництва

21.12.2018

Українські харчові продукти мають неабиякий попит на ринку ЄС.

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, про що інформує сайт https://agravery.com/uk.

«Продукцію тваринництва — м’ясо, у тому числі м’ясо птиці — на ринок ЄС постачають сім українських компаній. Ще чотири — займаються експортом яєць і яєчних продуктів. Крім того, є понад 20 компаній, які постачають рибу і рибну продукцію до Європи», — розповіла вона.

За її словами, постачання харчових продуктів за кордон здійснюють, переважно, великі компанії.

«Великим виробникам простіше виходити на міжнародні ринки, ніж малим і середнім. Тому вони і з’являються там першими, прокладаючи шлях на міжнародні ринки іншим. У великого бізнесу переважно немає проблем із регулярним постачанням продукції за кордон, над чим ще треба працювати середнім та малим підприємствам», — каже вона.

На майбутнє — дрібні виробники мають всі шанси підкорити європейський ринок, вважає Трофімцева.

Сьогодні ЄС купує українські продукти охоче. Європейцям, серед іншого, цікаві нішеві продукти: м’ясо індика, перепілок тощо. А в Україні їх виробляє, переважно, малий бізнес, пояснила заступник міністра.

Нагадаємо, за останні роки Україна трансформувалася з імпортозалежної держави в одного з головних постачальників курятини у світі.