Виробництво та експорт молокопродуктів в Україні продовжують зростати

15.10.2018

Незважаючи на зменшення пропозиції вітчизняної молокосировини, виробництво та експорт українських молочних продуктів продовжують зростати. Про це повідомляє прес-служба Економічного дискусійного клубу.

У 2018 році триває скорочення вітчизняного виробництва молокосировини. За даними статистики, у січні-вересні ц.р. всіма категоріями господарств вироблено 7908 тис. тонн молока, що на 2% менше, ніж у відповідному періоді минулого року. При цьому у сільгосппідприємствах виробництво молока зросло на 0,2%, у той час як у господарствах населення, які забезпечують понад 70% надоїв, зафіксовано зменшення на 2,9%.

Незважаючи на це, експорт українських молочних продуктів продовжує зростати. Так, за 9 місяців цього року порівняно із січнем-вереснем 2017 року експорт молочної продукції збільшився на 3% та становив 620 тис. тонн.

Провідною позицією українського молочного експорту залишається масло вершкове (72% від загального обсягу), активними покупцями якого є Марокко, Туреччина, Нідерланди.

Спостерігається також суттєве збільшення надходжень імпортної молочної продукції на український ринок. Загальний обсяг імпорту молокопродуктів у січні-вересні ц.р. становив 130 тис. тонн, або збільшився проти відповідного періоду минулого року у 1,5 разів. У обсягах імпорту молочних товарів найбільша частка належить сирам (майже 80%), які надходять на вітчизняний ринок із країн Євросоюзу (Польщі, Німеччини, Франції).

За балансовими розрахунками, у січні-вересні поточного року порівняно з аналогічним періодом 2017 року наповнюваність внутрішнього ринку молокопродуктами скоротилася на 2%, а їх розрахункове середньодушове споживання зменшилося на 2 кг, і в середньому, у еквіваленті молокосировини, становило близько 152,7 кг на особу.

Довідково:

За даними статистики, станом на 01.10.2018 порівняно з відповідною датою минулого року поголів’я корів скоротилося на 3,5% (в т.ч. у господарствах населення — на 4,2%, сільгосппідприємствах — на 1,0%).