Вінницька птахофабрика МХП запустила другу лінію виробництва

04.07.2018

Вінницька птахофабрика МХП запустила другу лінію виробництва.

Про це розповів журналістам виконавчий директор птахофабрики Ігор Лещенко, передає http://agravery.com

«1 липня ми відкрили другу лінію виробництва. Через півроку ми плануємо стати найбільшою птахофабрикою в світі», — сказав він.

За його словами, на даний момент у комплексу найбільший в світі інкубатор. За один день птахофабрика переробляє 0,5 млн т птиці.

На підприємстві працюють 6 тис. співробітників. В даний час вирощуванням птиці займаються 14 бригад, ще планують 3 додати.

Коментуючи можливості з переробки відходів птахофабрики після запуску біогазового комплексу, Ігор Лещенко зазначив, що це дозволить в п’ять разів скоротити площу внесення посліду.

Наразі на підприємстві, за його словами, відмінок становить в районі 20-30 т в день. У той же час потужності з переробки дозволяють утилізувати близько 100 т/добу.

Також представник компанії підкреслив, що йде робота над поліпшенням соціальної інфраструктури та екологічної обстановки.

МХП — вертикально інтегрована компанія. Серед напрямків діяльності — рослинництво, птахівництво і м’ясопереробка. Земельний банк МХП становить близько 370 тис. га. З 2008 року акції компанії котируються на Лондонській фондовій біржі під тікером MHPC. Компанія за підсумками 2016 р. виробила 601,2 тис. т курятини.