Відходи «Агромарсу» знову нема де утилізувати

07.08.2018

Держава в особі Держпродспоживслужби виявилася нездатною оперативно відновити повноцінну роботу заводів утилізації, яких у неї залишилося 9 з 37. Про це повідомляє прес-служба компанії «Агромарс».

«Незважаючи на цілий ряд переговорів і нарад, Сквирський ветсанутильзавод так і не налагодив роботу з прийому та утилізації відходів тваринництва. Чи не вплинуло на ситуацію і те, що раніше голова Держпродспоживслужби, а потім і директор ДП «Ветсанутильзавод», на спеціальній комісії Київської обласної державної адміністрації пообіцяли проблему вирішити», — йдеться в повідомленні.

За інформацією, днями Сквирський ветсанутильзавод в черговий раз офіційно відмовив ТОВ «Комплекс Агромарс» приймати на переробку відходи через «надмірну» завантаженість.

При цьому керівництво ДП «Ветсанутильзавод» не вирішує питання переробки відходів підприємства на інших своїх філіях. Тим самим у «Комплексі Агромарс» штучно створюється ситуація, яка може призвести до накопичення відходів.

«У зв’язку з цим ТОВ «Комплекс Агромарс» в черговий раз звернулося з офіційними листами до голови Держпродспоживслужби України Лапи В.І. і заступника губернатора Київської області Турчака І.М. з проханням розібратися в ситуації, що склалася, і надати дієву допомогу в її вирішенні», — повідомила прес-служба.

ТОВ «Комплекс Агромарс», засноване в 1998 році, є вертикально інтегрованою холдинговою компанією, що займається вирощуванням зернових культур, виготовленням комбікормів, вирощуванням племінної й бройлерної птиці, переробкою м’яса і його реалізацією через власну франчайзингову мережу «Гаврилівські курчата».