«Укролія» готує на експорт перші партії органічної нерафінованої олії

02.04.2018

Компанія «Укролія» готує на експорт перші партії органічної нерафінованої олії (близько 500 тонн) у Нідерланди, Литву, Францію, Швейцарію.

Про це повідомляє керівник проекту «Укролія Органік», керівник відділу постачання сировини ТОВ «Укролія» Максим Турко, передає interfax.com.
«Поки вся вироблена нами органічна продукція йде на експорт», — зауважив керівник.
За його словами, на заводі «Укролія Органік» найближчим часом буде запущена лінія для фасування органічної олії, яка буде реалізовуватися в Україні.
«Продукцію, яка незабаром з’явиться на полицях торгових мереж України, ми будемо фасувати під ТМ Garna Organic», — зазначив Турко.
Компанія планує переробляти на рік 18 тис. тонн соняшнику, 50 тис. тонн сої, виробляти 7 тис. тонн на рік органічної соняшникової олії, 6,8 тис. тонн органічної соняшникової олії, 7,1 тис. тонн макухи, 3 тис. тонн лушпиння соняшнику.

 

Довідка:
ТОВ «Укролія» засноване у 2001 році. Займається виробництвом і реалізацією фасованої і наливної соняшникової олії, соняшникової макухи, лушпиння. Її виробничі комплекси розташовані в Полтавській області.
Фасована соняшникова олія реалізується під торговими марками «Диканька», «Диканський Хуторок», «Маслинка», Garna, Olinalli.
За даними компанії, «Укролія» займає близько 15% українського ринку фасованої соняшникової олії.