Україна увійшла у ТОП-10 експортерів «молочки» у світі

16.11.2018

Україна у 2018 році потрапляє у десятку найбільших експортерів молочної продукції у світі. Про це повідомили у Міністерстві аграрної політики, передає «Інтерфакс-Україна».

«У нас почало розвиватися тваринництво і, за попередніми статистичними даними, в цьому році ми увійдемо в світові лідери — в десятку експортерів молочної продукції. Наші надої зростають, продуктивність тварин теж, що є хорошим трендом, який потрібно підтримати в наступному році», — сказали у Мінагро.

Українська агропродукція експортується у 190 країн світу, і уряд має намір «відкривати нові ринки».

Раніше Мінагрополітики оприлюднило дані, що за вісім місяців 2018 року Україна збільшила експорт молочних продуктів на 17,8 млн дол.

«Перше місце серед експортних позицій зайняло тваринне масло, якого було експортовано на загальну суму $92,4 млн. Друге місце — згущене молоко на $43,7 млн, третє — казеїн на $30,6 млн», — повідомляли аграрії.

Найбільше молокопродуктів в України придбали у Марокко — на 21,2 млн дол. Туреччина купила на 13,2 млн дол. На третьому місці — Нідерланди, тут купили молокопродукції з України на 8,8 млн дол.