UFEB запрошує на UKRAINIAN FOOD EXPO

19.08.2018

Протягом 12–13 грудня Ukrainian Food Expo діятиме у В2В форматі, що є унікальною можливістю представити свою продукцію потенційним закупівельникам, знайти нових партнерів, провести прямі переговори та укласти контракти з представниками мережевої та лінійної торгівлі, гравцями ресторанного бізнесу, оптовими закупівельниками та іноземними байєрами. Про це повідомляє прес-служба Ради з питань експорту продовольства (UFEB), яка є організатором виставки.

Загальна інформація:

Час роботи для відвідувачів: 12-14 грудня 2018 р.

Місце: Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15. Станція метро «Лівобережна». Павільйон №2.

Вхід до павільйону для учасників під час монтажу/демонтажу — вільний, у дні роботи виставки — тільки за бейджами.

Паркування автомобілів на території ВЦ безкоштовне.

«Це майданчик для ділових зустрічей та переговорів українських виробників харчових продуктів та напоїв, переробних підприємств з національними та міжнародними дистриб’юторами, закупівельниками мережевого та немережевого рітейлу, представниками ресторанного бізнесу, іноземними байєрами, постачальниками обладнання та технологій для харчової промисловості», — зауважують організатори.

Перша виставка продовольчої продукції та обладнання для переробки відбулася 23–24 листопада 2017 року і одразу завоювала статус події міжнародного рівня, залучивши 85 експонентів та 2000 бізнес-відвідувачів з 39 країн світу.

Цьогоріч організатори очікують на близько 5000 бізнес-відвідувачів, серед яких іноземні закупівельники з 50 країн СНД, Європи, Азії, Африки та регіону MENA. Тематика виставки охоплює усі групи продовольчих товарів від економ до преміум сегменту, включаючи як традиційні, так і нішеві продукти. В рамках виставки діятимуть окремі експозиції постачальників обладнання, технологій та послуг для харчової промисловості, локальних виробників крафтової і фермерської продукції «Від лану до столу», а також українських виробників свіжих фруктів, овочів та ягід «Fresh зона».

В останній день заходу відбудеться ярмарок-продаж для споживачів, які визначатимуть лідерів споживчих симпатій за смаковими вподобаннями та якісними перевагами продукції експонентів.

«Ukrainian Food Expo — це також більше 100 годин професійних тематичних конференцій, конгресів та семінарів. Цьогорічна ділова програма включає 12 галузевих заходів, які ознайомлять учасників з тенденціями і перспективами розвитку вітчизняного та світового ринків, бізнес-кейсами успішних експортерів», — відмічають організатори.

Довідково: Реєстрація для участі та відвідування Ukrainian Food Expo 2018 відкрита.

Оргкомітет виставки

Графік роботи Оргкомітету у день монтажу/заїзду:

11 грудня 10:00–20:00.