Торговельна палата США презентувала довідник «Харчова промисловість України»

05.09.2018

Американська торговельна палата презентувала інфографічний довідник «Харчова промисловість України». Як повідомляє www.ukrinform.ua, про це сказав президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер у вівторок, 4 вересня, під час презентації довідника.

«Сьогодні була дійсно унікальна можливість перший раз побачити такий інформаційний довідник, де реально показано кожний сектор саме цієї галузі — як він розвивається, які є виклики, які можливості… Зараз важливо доносити до потенційних інвесторів, що реально відбувається, розвивається і які є можливості саме в інвестуванні в Україні. Це реально наша ціль і наш меседж», — сказав Гундер.

Він розповів, що Американська торговельна палата понад 25 років об’єднує найбільших інвесторів компаній, які працюють на ринку України, і харчова промисловість одна з найактивніших. Адже саме ця галузь виводить Україну з сектору країн-постачальників сировини в категорію експортерів готової продукції.

Презентований довідник — це інфографічне аналітичне дослідження харчової галузі.

«Це 80 сторінок, які складені лише з інфографіки. І ця інфографіка відображає стан харчової індустрії — від борошномельної до кондитерської і виробництва напоїв. І там показані дані за останній рік і динаміка починаючи з 2010 року. Ця індустрія бере один продукт і виробляє продукт з більшою доданою вартістю. Ця індустрія робить нас несировинним придатком. Знайти і скачати довідник можна в Інтернеті», — сказав розробник довідника Станіслав Шум.