Титани аграрного ринку зустрінуться на GRAIN UKRAINE 2018!

04.08.2018

7-8 вересня в Одесі відбудеться III Міжнародна зернова конференції GRAIN UKRAINE 2018, присвячена викликам і ризикам аграрного сезону в контексті експорту зернових. Про це повідомляє agronews.ua.

Унікальність конференції GRAIN UKRAINE 2018 — особливі умови для нетворкінгу: обидва дні передбачають зустрічі один-на-один для переговорів і підписання ділових контрактів. У перший день на учасників чекає велика кубинська вечірка на “Міському ринку їжі”, а в другий — налагодження ділових і дружніх зв’язків у клубі PlyazNik.

На конференцію приїде понад 400 представників аграрної сфери, щоб обговорити головні виклики для зернового ринку і знайти шляхи вирішення існуючих проблем. Компанії з 10 країн візьмуть участь у GRAIN UKRAINE.

Тему експортного потенціалу України на GRAIN UKRAINE розкриє Ольга Трофімцева. Також учасники конференції обговорять інфраструктурні проблеми України, кліматичні зміни та нові ринки збуту чорноморського зерна.

Під час GRAIN UKRAINE 2018 відбудуться дискусії з операційної ефективності, еволюції управлінських рішень і інновацій в аграрному бізнесі. Заключна сесія першого дня конференції буде присвячена роботі в умовах інфраструктурних обмежень.

GRAIN UKRAINE стала одним з найочікуваніших літніх зернових подій, на якій можна зустріти усіх ключових гравців ринку, а також офіційних осіб, представників міжнародних фондів та посольств.

Встигніть забронювати місце за спеціальним промокодом «zerno» до 7 серпня (на 2000 грн вигідніше стандартної ціни):

www.grain-ukraine.com

forum@ideasfirst.info

тел.: +38 044-362-59-14