Суд підтвердив рішення АМКУ щодо монополії підприємства «Хлібних інвестицій»

11.06.2018

Монопольне (домінуюче) становище ПАТ «Теремно хліб» на ринку реалізації хліба та хлібобулочних виробів підтвердив Вищий господарський суд України.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Нагадаємо, ПАТ «Теремно хліб» звернулось до господарського суду Волинської області з позовом про визнання протиправним та скасування розпорядження адміністративної колегії Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ), «Про визнання суб’єкта господарювання таким, що займає монопольне (домінуюче) становище на ринку». Суд першої інстанцій повністю задовольнив позов.

«Постановою Рівненського апеляційного господарського суду, рішення місцевого господарського суду було переглянуто та скасовано, таким чином у задоволені позову відмовлено. Вищий господарський суд України 22.05.2018 року залишив постанову Рівненського апеляційного господарського суду в силі», — йдеться у повідомленні АМКУ.

Довідка:

ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції». Підприємство розпочало свою діяльність з 1983 року. Сьогоднішній асортимент хлібобулочних виробів налічує більше як 140 найменувань. Потужності хлібозаводу дозволяють випускати близько 50 тонн хлібобулочних виробів щодня.