Працювати на вихідних пропонують м’ясопереробним підприємствам Німеччини

11.11.2020

Навесні 2020р. кілька великих м’ясопереробних підприємств Німеччини постраждали через масові спалахи COVID-19 серед працівників. Деякі компанії досі не відновили виробничі потужності. Наразі кризову ситуацію в країні посилила небезпека поширення африканської чуми свиней, про перший спалах якої Німеччина повідомила у вересні.
Таким чином у галузі утворилась ситуація, коли переробні підприємства не працюють на повну потужність, а фермери вимушені “перетримувати” свиней забійних кондицій.
Міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер вважає одним із можливих шляхів пожвавлення роботи галузі те, щоб переробні підприємства працювали у вихідні.
“Ситуація на деяких фермах напружена; фермери стурбовані. Виникла проблема добробуту тварин, оскільки свиней, готових до забою, не забирають через знижену активність на деяких бійнях та переробних підприємствах. Тому може бути корисним надання їм дозволу працювати в неділю та святкові дні. Потрібно докласти всіх зусиль, щоб запобігти збільшенню кількості тварин забійних кондицій на фермах”, – зазначає пані Кльокнер.