Новини компаній: PepsiCo почне виробляти чіпси Lay’s в Україні

15.11.2018

Компанія PepsiCo Україна, один з найбільших виробників продуктів харчування і напоїв, почав проект по локалізації виробництва чіпсів ТМ Lay’s, який передбачає запуск лінії з виробництва чіпсів на існуючому заводі в Миколаївській області до середини 2019 року.

Як сповіщає https://agravery.com/uk, про це повідомляє прес-служба Української асоціації виробників картоплі (УАВК).

Компанія планує запустити виробничу лінію на діючому виробничому комплексі в Миколаївській області, де зараз виробляються сухарики «Хрусteam», соки «Садочок», дитяче харчування «Агуша», а також здійснюється первинна переробка сезонних овочів і фруктів.

«PepsiCo прагне до максимальної локалізації виробництва та використання сировини місцевих постачальників у країнах своєї присутності. Сьогодні ми ведемо підготовку до установки першої лінії по виробництву картопляних чіпсів, а також впроваджуємо власну агропрограму», — зазначила гендиректор PepsiСo Україна Ірина Козлова.

За даними компанії, агропрограма передбачає забезпечення господарств-постачальників картоплі насіннєвої базою, проведення навчальних семінарів і тренінгів, а також цілорічну підтримку агрокоманди. Щорічна потреба виробництва в картоплі особливих «чіпсових» сортів становить близько 40-60 тис. тонн.

Нагадаємо, на даний момент PepsiCo виробляє чіпси під ТМ Lay’s в Польщі.

Довідка:

PepsiCo в Україні належать п’ять підприємств: завод із переробки фруктів, овочів і виробництву соків (Миколаївська область); завод із виробництва соків, газованих напоїв і холодного чаю (Миколаївська область), Харківський молочний комбінат; Київський молочний завод, де також знаходиться підприємство з виробництва дитячого харчування «Агуша», запущене у 2012 році. Найбільшими брендами компанії в Україні є «Сандора», «Садочок», «Сандорик», Pepsi, 7UP, Mirinda, «Слов’яночка», «Агуша», Lipton Ice Tea, «Єсентуки», «Аква мінералі», Lay’s і «ХрусTeam». У 2017 році обсяг продажів PepsiCo становив близько $63 млрд.