Новини компаній: Cargill встановила станцію дезінфекції для профілактики АЧС

16.09.2018

Компанія Cargill встановила на своєму підприємстві сучасну спеціалізовану станцію дезінфекції великогабаритного транспорту.

Про це повідомила прес-служба Асоціації «Свинарі України.

Як зазначається, монтаж автоматизованої станції відбувся в рамках реалізації комплексної програми заходів біобезпеки, що втілюються в життя компанією Cargill з метою недопущення зараження продукції вірусом АЧС.

Cпеціалізована станція дезінфекції дозволить покращити ступінь очистки та дезінфекції транспортних засобів завдяки багатоступеневому процесу очистки. Крім того, Cargill запровадив комплекс заходів безпеки виробництва для захисту від АЧС.

«Компанія Cargill із надзвичайною серйозністю ставиться до питання безпечності нашої продукції. З початку епідемії АЧС в Україні ми послідовно посилили заходи біобезпеки на підприємстві. Будівництво дезінфекційної станції компанії PumpExpert, чиє обладнання на європейських заводах Cargill сталочерговим кроком, що підтверджує готовність інвестувати у безпеку продукції та не йти на компроміс з якістю», — коментує Ігор Бежук, генеральний директор ТОВ «Каргілл Енімал Нутрішн».

Довідка:

Компанія Cargill працює в Україні понад 20 років і має офіси у Києві, Каховці, Куцівці, Брагіновці, Балаклеї, Користівці та у Львівській області. Закуповують зерно та олійні культури у фермерів як для переробки на місці, так і для експорту у різні куточки світу. Переробляють насіння соняшнику для виготовлення соняшникової олії та шроту на заводі у Каховці. Ще один напрямок діяльності компанії — виробництво кормів для тварин.