Новини компаній: Agricom Group отримала сертифікат «Халяль»

03.09.2018

ТМ «Добродія», що входить до складу національної агропромислової групи Agricom Group, отримала сертифікат «Халяль». Про це повідомляє http://agravery.com.

У серпні 2018 року на виробничому комплексі з виготовлення пластівців із зернових культур та продуктів на їх основі торгової марки «Добродія» було проведено експертизу на відповідність продукції та процесу виробництва вимогам законів ісламу незалежною українською організацією, що володіє статусом міжнародного органу у цій сфері. За результатами аудиту підприємство успішно пройшло перевірку і отримало сертифікат «Халяль» (HALAL).

Разом із продукцією ТМ «Добродія» отримано сертифікат й для продукції торгових марок «San Grano» та «Super Hercules», що також випускаються на виробничому комплексі.

«Підтвердження сертифікації «Халяль», по-перше, розширює експортні можливості компанії щодо реалізації продукції до держав мусульманського світу, а це 46 країн, де більшість населення — мусульмани. По-друге, це додатковий аргумент для пересічної особи, який ще раз доводить високу якість продукції нашого підприємства», — розказав маркетинг-директор компанії Павло Шевчук.

Довідка:

Agricom Group спеціалізується на виробництві і дистрибуції продуктів харчування із зернових культур, об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства. Група обробляє 40 тис. га в Рівненській, Чернігівській та Луганській областях. Потужності зі зберігання на 63 тис. тонн представлені двома елеваторними комплексами на території Білокуракинського та Чернігівського кластерів.