Наймасштабніший в Європі проект із захисту зерна впроваджено на українських елеваторах

22.05.2019

Найбільший в Європі проект із захисту зерна впроваджено на елеваторах “Укрлендфармінг” Бахматюка. Повідомляє УНІАН.

Група компаній “Укрлендфармінг” впровадила обладнання відомого у світі французького виробника обладнання для захисту зерна Sojam на елеваторах ТОВ “Агротермінал Констракшин”, потужністю 488 тис. т, та ТОВ “Елеватор-Агро”, потужністю 446 тис. т одночасного зберігання зернових в с. Степанівка Сумської області.

Реалізація такого проекту стала наймасштабнішою не тільки в Україні, а й в Європі. Sojam є виробником обладнання для захисту зерна на елеваторних комплексах, застосовуючи метод холодної небулізації зерна.

Елеватор оснащується спеціальним обладнанням для ультраточного дозування, яке дозволяє рівномірно в потоці наносити на зерно препарат в надзвичайно малій кількості (від 40 мл на 1 т зерна) і таким чином забезпечити захист зерна при зберіганні до 12 місяців.

Надзвичайно висока точність обладнання та європейська якість препаратів забезпечують повну безпеку як для персоналу підприємства, так і для кінцевого споживача продуктів переробки зерна (борошно, солод, комбікорми, крупи тощо).

Це не перший досвід із встановлення сучасного обладнання захисту зерна на елеваторних потужностях Групи компаній “Укрлендфармінг”.

“Укрлендфармінг” — один із найбільших за обсягом земельного банку агрохолдинг України, власником і СЕО якого є український бізнесмен Олег Бахматюк. Міжнародна компанія Sojam є розробником та виробником численних технологій та засобів для боротьби зі шкідниками та присутня на зерновому ринку з 1959 року (agronews.ua).