МХП планує придбати Perutnina Ptuj

25.09.2018

MHP SE (LSE: MHPC), материнська компанія міжнародної агропромислової компанії-лідера, після повідомлення від Slovenian Competition Protection Agency підтверджує, що планує придбати Perutnina Ptuj, вертикально інтегровану компанію в Піденно-Східній Європі, що добре зарекомендувала себе на ринку.

МХП — це вертикально-інтегрована компанія і лідируючий виробник курятини в Україні, яка має потужності з розробки птиці в ЄС (Нідерланди та Словаччина), а також офіс продажів і дистрибуції на Близькому Сході (ОАЕ). МХП реалізує близько 60% м’яса птиці на локальному ринку в Україні і близько 40% продукції експортує в понад 60 країн світу. МХП є одним з найефективніших виробників м’яса птиці в даній індустрії в світі і контролює ризики і якість продукції на кожному етапі виробничого процесу. Даний підхід гарантує відповідність як усім українським стандартам, так і рекомендаціям ЄС. Основою успіху МХП на сьогодні є інтенсивні капітальні інвестиції (за останні 10 років близько 1,750 млрд дол. США було інвестовано в проекти «у чистому полі»), сильна і професійна команда, а також інтегрована модель бізнесу.

МХП робить стратегічний крок з розширення діяльності, що принесе компанії додаткову вартість і посилить її позицію в якості глобального гравця. У свою чергу Perutnina Ptuj отримує стратегічного і довгострокового інвестора. Perutnina Ptuj володіє сильними брендами і значною часткою на ринку продукту з додатковою вартістю, і МХП готова підтримати дані позиції за допомогою інвестицій і подальшого розвитку їх в майбутньому.

Разом з високопрофесійною командою менеджменту МХП має намір поліпшити якість виробничої бази (активів) Perutnina Ptuj, щоб відповідати високим стандартам ЄС. Дане співробітництво принесе пряму вигоду не тільки місцевим фермерам і співробітникам Perutnina Ptuj, а й позитивно вплине на галузь птахівництва в Балканському регіоні в цілому.

Прес-служба компанії