МОРОЗИВО І ЗАМОРОЖЕНІ НАПІВФАБРИКАТИ: НЕЗМІННО ЯКІСНІ

04.12.2020

Результати щорічного тестування продукції від АУВМ і ЗП
Сьогодні споживачі стають все більш вимогливими до харчової продукції в плані якості та безпеки. Щоб допомогти любителям заморожених продуктів розібратися у всьому їх розмаїтті та вибрати дійсно якісні ласощі, Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» спільно з операторами ринку знову протестували морозиво і заморожені напівфабрикати українських брендів.
Перевірений асортимент
У ході останньої перевірки представники Асоціації в торгових мережах відібрали вісім зразків морозива чотирьох вітчизняних компаній, а також зразки заморожених напівфабрикатів.
Цього разу для дослідження в лабораторії були передані: морозиво Ruzka zmrzlina Fresh ТМ «Рудь» та морозиво «Пролісок» зі смаком апельсина в стаканчиках (обидва виробництва АТ «Житомирський маслозавод»), морозиво пломбір 12% жиру в кондитерській глазурі «Каштан класичний» та морозиво 12% жиру з полуничним наповнювачем «Морозко» в стаканчиках (обидва виготовлені ТОВ «Хладопром»), морозиво вершкове в вафельному стаканчику і морозиво «Ласунка» з комбінованим складом сировини з вишневим джемом з кондитерською глазур’ю в вафельному стаканчику (обидва випущені ТОВ «Ласунка»), а також торт з морозива «Роксолана» і морозиво Maxsimuse (зроблені ПОГ АПВТ «Фірма Ласка») (таблиці 1;2).
Тестування також пройшли заморожені напівфабрикати: вареники з картоплею та грибами заморожені ТМ «Ласка» (ПОГ АПВТ «Фірма Ласка») (таблиця 3).
Результат підтверджує якість
Зразки були протестовані в ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» за фізико-хімічними та органолептичними показниками.
Експерти, в черговий раз, підтвердили, що всі протестовані зразки повністю відповідають нормам і вимогам відповідних ДСТУ. Таким чином, можна зробити висновок, що такі компанії як «Житомирський маслозавод», «Хладопром», «Ласунка» і «Ласка» виробляють дійсно якісне морозиво.
З огляду на те, що названі вище виробники є безспірними лідерами ринку морозива в Україні — результати досліджень закономірні. При цьому слід зазначити, що їх питома вага в загальному обсязі виробництва холодного десерту становить в поточному році 86,4%.
Сильний фактор впливу
Таким чином, українські виробники знову довели, що навіть в складних економічних реаліях і умовах тотального нестачі сировини вони виробляють продукт самої високої якості. Для споживачів, у яких акценти в харчуванні сьогодні все більше зміщуються в сторону якісної та безпечної їжі, це дуже важливий фактор, який стимулює їх інвестувати свої гроші в продукцію вітчизняних компаній і, відповідно, в своє здоров’я.
Детальну інформацію можна переглянути за посиланням: