«Локальних виробників» легалізують в українському законодавстві

04.01.2020

Поняття «локальний виробник» незабаром може з’явитися в українському законодавстві, що допоможе вивести на ринок більшість дрібних підприємців.

В рамках діючого закону дрібні виробники не можуть офіційно реалізувати свою продукцію на агропродовольчому ринку. Таку продукцію ніхто не контролює, в яких умовах вона виробляється та зберігається. Для того щоб вивести підприємців із тіні, Мінекономіки наразі готує правки до Закону України №771 «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини».

«Директорат міністерства зібрав профільні асоціації, громадські спілки, бізнес, і вони разом продумали правки до закону. Посеред іншого буде введене поняття «локального виробника», який працює на певній території й у радіусі 50 км (в гірських районах — 80 км) може продавати свою продукцію кінцевому споживачу», — розповіла Наталія Якименко, заступник голови ГС «Вівчарство та козівництво України».

«Крафтовий виробник у місті — це обладнаний цех чи ресторан. У такому приміщенні виробляють продукцію із купленої сировини. Якщо говорити про село, де родина утримує тварин і сама переробляє продукцію, то вони працюють без експлуатаційного дозволу. А це — порушення санітарних норм та інших вимог щодо наявності питної води, освітлення тощо», — пояснює Наталія Якименко.

Додамо, закон передбачатиме, що дрібні переробники зможуть продавати сири чи ковбаси власного виробництва в рамках розвитку «зеленого» туризму або відкривати МАФи для продажу населенню. Торгувати в мережах, як і раніше, буде заборонено.

ІА «Агравері»