Гуцульська бриндзя може стати продуктом з маркою географічного зазначення

29.08.2018

Гуцульська овеча бриндзя готується стати першим в Україні продуктом з маркою географічного зазначення, визнаним в ЄС.

Про це «Укрінформу» повідомили в Асоціації виробників традиційних карпатських високогірних сирів. Її презентація відбудеться 2 вересня у Рахові на Закарпатті під час XVIII фестивалю-ярмарку «Гуцульська бриндзя».

«В Україні першим продуктом з маркою географічного зазначення, визнаним в ЄС, готується стати гуцульська овеча бриндзя, яка є абсолютно автентичним продуктом, оскільки більше ніде не виробляється. Це сир з овечого молока, виготовлений за допомогою ферменту з натурального сичуга (шлунок) свійської худоби. Екологічність та натуральність — головна цінність цього продукту, що передається з покоління в покоління, починаючи з XV століття. Настав час захистити свій продукт під особистою маркою географічного зазначення. Це допоможе його просуванню на світові ринки», — уточнили в асоціації.

На фестивалі «Гуцульська бриндзя», який є «візитівкою» Рахівського району, можна буде побачити справжні традиції гуцулів-полонинників — їхній побут, ремесло, культуру, гостинність і здобутки.

Також у межах програми фестивалю відбудеться дегустація бриндзі, виступи фольклорних колективів, дегустація страв національної кухні.

Як повідомили «Укрінформу» організатори свята, серед новинок цьогорічного фестивалю — проведення ідентифікації традиційної гуцульської овечої бриндзі, що виготовлена на високогірних полонинах (на висоті понад 700 метрів), конкурс на найкращу гуцульську овечу бриндзю за методикою та за підтримки французьких експертів, майстер-класи з приготування нетрадиційних страв з гуцульською овечою бриндзею за участі шеф-кухарів провідних ресторацій України.