Франшиза від МХП: скільки коштує відкрити свій “М’ясомаркет” чи Doner Market?

18.11.2020

Найбільший вітчизняний виробник м’яса птиці, МХП, вже протягом багатьох років продає франшиза на відкриття магазинів “Наша Ряба”. У країні вже існує 1,8 тис. таких магазинів. Цього року компанія відкрила три нові напрямки франчайзингу: “М’ясомаркет”, Doner Market та “Секрети шефа”. Скільки коштує відкрити один з таких магазинів/закладів, та за який час можна повернути інвестиції, розповіли представники компанії.
Протягом двох наступних років МХП планує реалізувати франшизи на відкриття близько 2 тис. Doner Market.
“Щоб відкрити подібну точку, великі інвестиції не потрібні — вкласти необхідно максимум 8−10 тис. доларів, а повернути кошти можна менш ніж за півроку при відкритті точки в належному трафіку покупця”, – говорить керівник напряму по роботі з франчайзі компанії МХП Дмитро Морозов.
2 тис. “М’ясомаркетів” в Україні має з’явитися за п’ять років. Інвестувати в такий магазин потрібно від 24 до 100 тис. доларів.
Що ж до “Секретів шефа”, то сума інвестицій у відкриття гастростудії становить від 80 до 100 тис. доларів. Повернути вкладені кошти можна в середньому за три роки. “Особливість гастростудій в тому, що всі охочі можуть замовити готові страви. У закладі готують бургери, шаурму, боули, салати”, – зазначає пан Морозов.