Держпідтримка: документи на відшкодування вартості тваринницьких об’єктів приймають до 15 листопада 2020р.

06.11.2020

Підприємці та фермери можуть подати документи на відшкодування вартості будівництва тваринницьких об’єктів з держбюджету до 15 листопада 2020р. Це також стосується тих господарств, які минулого року отримали відшкодування – вони мають подати документи повторно, повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

“Механізм і напрями надання підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції визначено постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (зі змінами). На 2020 рік за програмою «Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» передбачено 1 млрд грн.”, – йдеться в повідомленні Мінекономіки.

Детальну інформацію щодо переліку документів та вимог Порядку можна знайти за посиланням https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/tvarinnictvo