Онлайн-конференція «Інноваційні технології та перспективи розвитку м’ясопереробної галузі» (робоча назва — «Реалії мясопереробки»)

20.11.2020

«Онлайн-конференція «Інноваційні технології та перспективи розвитку м’ясопереробної галузі» (робоча назва — «Реалії мясопереробки»)»

Доброго дня, шановні друзі! Як Ви вже знаєте, проведення виставки «Інпродмаш та упаковка», у зв’язку з карантинними вимогами, перенесено на наступний рік. Проте виставка ініціювала, а НУХТ та журнал «М’ясний бізнес» підтримали, проведення ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ, присвяченої актуальним проблемам мясопереробки, 24 листопада 2020 р. о 10.00. Всі деталі про онлайн-конференцію, її спікерів та теми для обговорення — можна прочитати в файлах, прикріплених нижче. Ваші запитання для спікерів, ще можна подавати. У цей непростий час, будемо шукати відповіді на запитання сьогодення разом. Доєднуйтесь.

18.11.2020

«Доброго дня, шановні друзі! Як Ви вже знаєте, проведення виставки «Інпродмаш та упаковка», у зв’язку з карантинними вимогами, перенесено на наступний рік. Проте виставка ініціювала, а НУХТ та журнал «М’ясний бізнес» підтримали, проведення ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ, присвяченої актуальним проблемам мясопереробки, 24 листопада 2020 р. о 10.00. Всі деталі про онлайн-конференцію, її спікерів та теми для обговорення — можна прочитати в файлах, прикріплених нижче. Ваші запитання для спікерів, ще можна подавати. У цей непростий час, будемо шукати відповіді на запитання сьогодення разом. Доєднуйтесь.»