Наказом Державної регуляторної служби України від 15.11.2018 №152 затверджено План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.

13.11.2018 11 2018

З повним текстом документу можна ознайомитися за посиланням:
http://www.drs.gov.ua/…/nakaz-derzhavnoyi-regulyatornoyi-s…/
Нагадуємо, що згідно зі ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» підставою для проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо суб’єкта господарювання є внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (контролю).
Такий комплексний плановий захід проводиться один раз на рік, а усі контролюючі органи, які запланували перевірити даного суб’єкта господарювання, можуть його перевірити виключно у строки, встановлені Планом здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.
Дізнатися, кого планують перевірити у 2019 році можна за посиланням: https://inspections.gov.ua/projects-plans/approve-complex
До слова, Державна регуляторна служба України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) запустила пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю). До пілотного модуля планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) додано понад 65 000 результатів перевірок.
Продовження — в журналі Мясний бізнес №11. Передплатити журнали «Мясний бізнес» та «Хлібний та кондитерський бізнес» — можна  у відділі передплати 044-248-97-66, 044-243-32-67,