З 4 по 9 травня 2019 року у Франкфурті-на-Майні знову відбудеться світова провідна виставка для м’ясної промисловості. Виставка демонструватиме величезний асортимент технологій, продуктів та послуг для будь-якого масштабу підприємства.

23.01.2019

 

Місце проведення: Франкфурт-на-Майні, Німеччина
Дата проведення: 4 — 9 травня 2019 року
Періодичність: Кожні три роки
Виставкова площа: Понад 109 000 кв. м
Учасники: 1 036 з 50 країн світу (дані 2016 року)
Відвідувачі: 62 440 фахівців галузі з 143 країн світу (дані 2016 року)

 

 

Виставка IFFA є міжнародним місцем зустрічі представників м’ясної промисловості, а також найважливішим форумом по прийняттю інвестиційних рішень. Єдина у світі виставка повного циклу: від забою худоби і оброблення туш до переробки, упаковки та продажу. Виробники м’ясної продукції, у тому числі і лідери міжнародного ринку, випускають свої новинки спеціально до відкриття виставки IFFA і вперше представляють там свої товари, готові до впровадження на ринок.

ТЕМАТИКА ВИСТАВКИ:

Устаткування для м’ясної промисловості — обладнання для боєнь, обладнання для обробки і зберігання туш, переробка, гігієна виробництва, експлуатація, захист навколишнього середовища, безпека виробництва, вимірювальне і обробне обладнання, переробка продукції (обладнання для виготовлення ковбас та переробки м’яса , обробка м’яса птиці, мийне і сушильне устаткування).

Спеціальне обладнання для магазинів та ресторанів — вентиляційні системи, освітлювальні пристрої та системи, машини для заморозки, ножі для нарізання, печі для випікання і смаження, газові плити, підігрівачі готових страв, дезінфекційне та очисне обладнання, точильний інструмент, м’ясорубки, машини для виробництва стейків, посудомийне обладнання, кавоварки, торгові підноси для м’яса і ковбас, обладнання для наклеювання етикеток , торгові ваги.

Упаковка — пакувальні матеріали, штучна і натуральна оболонка, інгредієнти для виробництва готової продукції.

Інгредієнти для виробництва готової продукції  — спеції, маринади, соуси та інше.

Додаткова продукція — одяг для працівників м’ясної промисловості і торгової мережі. Контейнери, упаковка, продукція для сервірування столу та організації заходів, транспортні засоби (мобільні холодильники і кухні).

 

 

 

 

ЗАХОДИ В РАМКАХ ВИСТАВКИ IFFA:

Міжнародний конкурс якості від Асоціації німецьких м’ясників. Численні виробники м’ясної продукції представляють свої продукти, які оцінюються експектами, і це найкраща можливість отримати сертифікати, медалі і трофеї від IFFA, щоб забезпечити вражаюче свідоцтво якості їх виробництва — нагорода від IFFA підкреслює високий рівень м’ясних продуктів.

«IFFA Talk» , «IFFA Forum», «IFFA Kitchen».

«‘IFFA Talk» —  дискусії з відомими гостями. У центрі уваги будуть найважливіші враження першого дня виставки. ‘IFFA Forum’ – це місце, яке буде генерувати імпульси навколо області економіки, технологій і розвитку, відбуватиметься протягом усіх днів виставки. «IFFA Kitchen» — демонстрація всієї виробничої лінії м’ясопереробного обладнання.

«Trend Butcher’s» — спеціальне шоу, де провідні постачальники будуть представляти нові концепції та бізнес-ідеї для магазинів і торгівельних точок.

«Next Generation» — практичні демонстрації, спеціальна шоу програма, де буде показано, як сучасні продукти створюються, виробляються і можуть бути представлені для м’ясних магазинів.

 

У 2016 році Україна потрапила у ТОП-10 країн-відвідувачів, наряду з США, Російською Федерацією та Китаєм. Це свідчить про активний розвиток м’ясної індустрії у нашій країні.

Запрошуємо і вас відвідати  всесвітньо відому виставку м’ясопереробної промисловості IFFA 2019.

З питань відвідання звертайтесь в офіційне представництво Messe Frankfurt в Україні, компанію «Парус Експо Медіа»

Тел. 044 484 68 71

Messe-frankfurt@pem.com.ua